• Beyaz Havlu 5

Beyaz Havlu 5

Otel Havlusu Ve Otel Havlusu Çeşitleri banyo sonrasında kurulanmak amacıyla kullanılan, havludan üretilerek giyilebilir hale getirilen banyo giyeceğidir. Her evde, her otel de mutlaka olması gerektiği gibi, dünya üzerindeki bütün insanların bir fiil kullandığı tekstil ürünüdür. Bornozun havludan tek farkı manto biçiminde giyilebilir oluşudur.

Otel Havlusu İnsan sağlığına ve hijyenik ortam sağlamaya yönelik özen gösteren işletmelerin hepsi, sürekli yıkanmaya dayanıklı havlu ürünleri kullanmaktadır. Pelikan Tekstil bünyesinde barınan Otel Havlusu, müşteri kriterlerine uygun şekilde yumuşak ve sürekli yıkanmaya dayanıklı şekilde imal edilmektedir.

Havlu üretiminde özellikle dikkat edilen hav uzunluğu, dokuma sıklığı ve tasarımı daima birinci sıradadır. Spa merkezleri, Oteller, Güzellik merkezleri gibi seçkin işletmelerin çokça gereksinim duydukları beyaz otel havluları düz boyama şeklinde yapılmaktadır. 

Müşteri istek ve taleplerine göre renkli imal edilebildiği gibi amblem ve logo gibi desen tasarımları baskı ya da nakış uygulamalarıyla işlenebilmektedir.

Kumaş kalitesiyle uzun ömürlü kullanım sağlamalarından dolayı ev tekstil ürünleri olarak da banyo takımlarında günlük kullanım içinde tercih edilmektedir.

Pelikan tekstil otel havlularımız müşteri istek ve beğenilerine göre belli başlı modellere ayrılmaktadır. 

• Boya ve Baskı; Düz boyama, iplik boyama ve baskı işlemli 

• Örme Havlu

• Özel tasarım; Kadife, bukle ve nakışlı havlular 

• Armürlü ve jakarlı havlular

Tüm otel ürünlerimizde de olduğu gibi birinci kalite imalat, birinci kalite hizmet ile saygın işletmelere artı kazandıracak Otel tekstil gruplarımız yılların tecrübesini yansıtmaktadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Beyaz Havlu 5

  • Ürün Kodu: OH7
  • Stok Durumu: 100