• Havlu Terlik 2

Havlu Terlik 2

Yatak odalarında eksik olmayan ürünlerden biri de çarşaftır. Nevresim takımlarında yastık kılığı, nevresimle birlikte yer almaktadır. Pelikan Tekstil olarak imalat kademelerimizde yer alan Otel tekstil kreasyonlarımızda bulanan tüm ürünlerimiz %100 pamuktan imal edilerek müşterilere sunulmaktadır.

Yurt içi ve yurt dışı tüm Otel, Güzellik Merkezi, Spa Tesisleri ve Hamam gibi bir çok kişinin konakladığı işletmeler de gereksinim duyulan tüm tekstil ürünlerini ihraç etmektedir 

Teknolojinin tüm imkanlarından yararlandığımız tekstil ürünlerimizin dokumasından son kalite kontrolüne kadar her adımında konusunda uzman ekibimizle yer almaktayız. Eşsiz tasarımların baskıyla hayat bulduğu

Otel Çarşaflarımız sık yıkayamaya dayanıklı, renkleri sol ve yıkama sonrası çekme yapmayan birinci kalite kumaştan dikilerek imal edilmektedir.

En iyi boyalardan boyanarak insan sağlığını tehlikeye sokmayacak uluslararası düzeyde sertifikalı boyalar kullanılır. Özel sipariş üzerine talep edilen renk ve desen baskısı ile Firmalara özel tasarımlar üretim kapasitemize eklenmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Havlu Terlik 2